Udruga Sveta Ana
za pomoć djeci s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom Krapinsko-zagorske županije
Naslovna
O udruzi
Vizija i misija
Djelatnosti
Organizacijska struktura
Statut
Dionici
Članstvo
Dokumenti
Projekti Udruge
Projekti u provedbi
Asistent i ja za kvalitetniju budućnost
Poletimo uz podršku
Korak naprijed 2023.-2026.
Institucionalna podrška stabilizaciji i razvoju udruge
Pomoćnik i ja 2024.-2025.
Hipoterapija – put do zdravlja
Projekti JLS
Provedeni projekti
Soba za našeg anđela
Učimo zajedno s defektologom
Logopedske terapije
Korak u budućnost
Pomoć u kući
Asistent i ja zajedno
Druženje kroz sport
Asistent i ja za kvalitetniju budućnost
Asistent i ja za kvalitetniju budućnost – faza II
Asistent i ja za kvalitetniju budućnost – faza III
Pomoćnik i ja 2016.-2017
Pomoćnik i ja 2017.-2018.
Pomoćnik i ja 2018.-2019.
Pomoćnik i ja 2019.-2020.
Pomoćnik i ja 2020.-2021.
Pomoćnik i ja 2021.-2022.
Pomoćnik i ja 2022.-2023.
Korak naprijed 2020.-2023.
Dječji svijet – zajedno do ljepše budućnosti
Novi svijet – bolji svijet
Plivajmo do cilja
Plivajmo do cilja – terapijsko plivanje po Halliwick konceptu
Hipoterapijom do hiper rezultata
Pomoćnik i ja 2023.-2024.
Usluge
Osobni asistenti za osobe s invaliditetom
Poludnevni boravak
Fizioterapija
Logopedska terapija
Radna terapija
Senzorna integracija
Psihosocijalna podrška
Grupne radionice
Aktivnosti
Društvene večeri
Kreativne radionice
Izleti i društvena događanja
Organizacija događanja
Sudjelovanje na manifestacijama
Akcija “Božićna vila”
Kabineti
Logopedski kabinet “Pričalica”
Fizioterapija
Radna terapija
Senzorna integracija
Psihosocijalna podrška
Galerija
Novosti
Kontakt
Search for:
Search
Dokumenti
Filter by
Categories
Tags
Authors
Show all
All
Aktivnosti
Dječji svijet - zajedno do ljepše budućnosti
Dječji svijet - zajedno do ljepše budućnosti
Dokumenti
Druženja
Kabinet
Koncerti
Obavijesti
Ostale vijesti
Projekti
Projekti u provedbi
Provedeni projekti
Udruga sv. Ana
Usluge
All
Dječji svijet - zajedno do ljepše budućnosti
All
admin
20. ožujka 2026.
Plan rada za 2026. godinu
Plan rada za 2026. godinu
20. ožujka 2026.
Operativni plan za 2026. godinu
Operativni plan za 2026. godinu
20. ožujka 2026.
Izvješće predsjednice
Izvješće predsjednice
20. ožujka 2026.
Izvješće o radu za 2025.
Izvješće o radu za 2025. godinu
20. ožujka 2026.
Financijski izvještaj za 2025. godinu
Financijski izvještaj za 2025. godinu